\

ÚvodO spoločnostiAktualityAko prebiehal tohtoročný INSIAFEST 2017

Ako prebiehal tohtoročný INSIAFEST 2017

4. December 2017 | Rubriky: Aktuality

V dňoch 19. - 20. októbra 2017 sa uskutočnil už 9. ročník INSIAFESTu, ktorý prebehol  v duchu osláv 25. výročia založenia spoločnosti INSIA a.s. Tento ročník sa výnimočne uskutočnil v Prahe v TOP Hoteli. 

Hlavné motto bolo: „Spoločne na vrchol“.

Oba dva dni priniesli veľa pozitívnych emócií, priateľských stretnutí a odborných informácií, ktoré mohli účastníci INSIAFESTu načerpať na zaujímavých prednáškach.

Motto INSIAFESTU

Celkovo sa INSIAFESTu zúčastnilo 213 členov siete INSIA z Čiech a Slovenska a tiež veľký počet zástupcov obchodných partnerov. Generálnym partnerom konferencie bola Generali Pojišťovna a.s. a Generali Poisťovňa a.s.

INSIAFEST zahájil Ing. Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA a.s. Vo svojej prezentácii zhodnotil úspešné pôsobenie spoločnosti INSIA a.s. na trhu a predstavil novinky v aplikácii Yeti Mobile a aj nový produkt spoločnosti INSIA - Pojištěná faktura pre podnikateľov, ktorý je revolučným produktom na našom trhu.

Účastníkov INSIAFESTu pozdravil aj predstaviteľ MARSH Lukas Herrmanns, CEO, MARSH Central & Eastern Europe.

INSIA a.s & Generali CZ-SK  INSIAFEST zahájil Ing. Ivan Špirakus  Lukas Waldemar Hermanns, CEO, MARSH Central & Eastern Europe  

V rámci INSIAFESTu vystúpili so svojimi prezentáciami aj zástupcovia generálneho partnera, pán Pavel Mencl, generálny riaditeľ Generali Pojišťovny a.s. v Českej republike a pani Dagmar Hladíková, riaditeľka podpory maklérov.

Za slovenskú Generali Poisťovňu a.s. vystúpil pán Juraj Jurčík, námestník generálneho riaditeľa obchodu.

NSIAFEST 2017 - Pavel Mencl  INSIAFEST 2017 - Dagmar Hladíková  INSIAFEST 2017 - Juraj Jurčík  

Pútavým spestrením dopoludňajšieho programu bola prednáška pani Soni Boštíkovejúspešnej českej horolezkyne. Tá účastníkom konferencie rozprávala o svojich začiatkoch horolezecké kariéry, ktorú začala už na vysokej škole. Pútavou časťou prednášky bola aj časť o expedíciách, ktorých sa Soňa Boštíková zúčastnila. Napr. jej prvá expedícia a pokus o výstup na vrchol Pumori (7 165 m. n. m.) na jeseň roku 1995.

Prednáška tejto neskutočne silnej ženy bola pre všetkých účastníkov zaujímavá a pre niektoré aj dojímavá.

INSIAFEST 2017 - Soňa Boštíková  Soňa Boštíková a Ivan Špirakus  

Po obedovej pauze nasledovala ďalšia pútavá prednáška Ing. Ivana Špirakusa. V jej úvode sa všetci účastníci v konferenčnej sále symbolicky pripli k jednému lanu pomocou karabín, ktoré dostal každý účastník konferencie pri registrácii. Všetci tak boli súčasťou jednej veľkej rodiny INSIA a mohli cítiť súdržnosť, jednotu a pocit spolupatričnosti, že všetci musíme ťahať za jeden povraz, aby sme sa spoločne dostali na vrchol.

V popoludňajších hodinách nasledovali bloky odborných prednášok na zaujímavé témyktoré pokračovali aj počas piatkového dopoludnia. V rámci prednášok sa mohli účastníci dozvedieť užitočné rady a tipy ako napr. využitie sociálnych sietí pre svoje podnikanie, alebo mohli zdielať svoje skúsenosti a užitočné informácie s TOP obchodnými partnermi.

Príjemným ukončením dňa bol slávnostný večer spojený s oslavou 25. výročia založenia spoločnosti INSIA a.s. 

 INSIAFEST 2017  INSIAFEST 2017  INSIAFEST 2017  


Po slavnostnom zahájení a večeri nastal čas pre každoročnú tombolu, ktorá aj tento rok bola veľmi bohatá a podarilo sa vybrať rekordných 40 000 Kč. Výťažok z tomboly bude použitý ako každý rok na podporu projektu „Adopce na dálku." Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do tomboly a prispeli tak na dobrú vec.

Oslavy výročia 25 rokov mohli pokračovať, a keďže k správnej oslave patrí tiež torta, nechýbal ani na našej oslave.

Do ďalších 25 rokov prajeme veľa úspechov a držme sa motta "Spoločne na vrchol".

Ďakujeme všetkým zúčastneným za výbornú atmosféru a tešíme sa na INSIAFEST 2018!

 

Vaša INSIA 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn