\

ÚvodO spoločnostiAktualityINSIA oslavuje 25 rokov a obhájila striebornú maklérsku medailu

INSIA oslavuje 25 rokov a obhájila striebornú maklérsku medailu

16. Mája 2017 | Rubriky: Aktuality

V Prahe dňa 12. mája 2017 - Spoločnosť INSIA oslávi na prelome roka významné jubileum. Dôvod na radosť má ale už teraz. V rámci uskutočneného sedemnásteho ročníka ankety Poisťovňa roka 2016 INSIA obhájila striebornú medailu a opäť stála na stupni víťazov pri vyhlásení ankety Poisťovací maklér roka.

Hodnotenie Poisťovací maklér sa konalo v rámci tejto prestížnej súťaže už po šiesty krát a medzi hlavné kritériá patrila kvalita podkladov dodávaných poisťovni, úroveň komunikácie Maklér - Poisťovňa a Maklér - Klient, správa poistenia, podpora kultivácie trhu a iné. Hlasovať bolo možné do 30. apríla prostredníctvom on-line samostatných webových stránok www.pojistovnaroku.cz, ďalej stiahnutím, vyplnením a zaslaním anketového lístka organizátorom.

20170511_183958_Richtone(HDR) POJISTOVACI_MAKLER_ROKU_2

INSIA sa umiestňuje na popredných pozíciách opakovane, obhájenie strieborné medaily si veľmi cení a zároveň ho berie ako výzvu do budúcnosti.

 "Veľmi si toto ocenenie zo strany poisťovní vážime", hovorí Ing. Ivan Špirakus, generálny riaditeľ spoločnosti INSIA a dodáva: "Tento rok je pre nás navyše významný tým, že na jeseň oslávime 25 rokov existencie spoločnosti. Etablovali sme sa na českom i slovenskom trhu a ocenenie v takto prestížnej súťaži od partnerov, s ktorými sme v každodennom kontakte, je dôkazom, že odvádzame dobrú prácu. Zároveň si uvedomujeme výzvu s týmto hodnotením spojenou, tj. služby ďalej zlepšovať a prichádzať s novinkami ".

                ACPM_POJISTOVACI_MAKLER_1

V roku 2017 sa INSIA chce ešte viac zamerať na digitalizáciu procesov a nové nástroje v spolupráci s poisťovňami s cieľom dosiahnuť vyššiu efektivitu práce maklérov a kvalitnejších služieb klientom.
Více o společnosti na www.insia.sk

Kontakt pro média:

Klára Křemelová
Marketingová ředitelka
Tel.: +420 775 857 571       
E-mail: 6enBRWaj0frv5f56LTvx9754Yhz

  

O INSIA 

INSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a hypotečním makléřům. Více než 1 700 odborníků působí v síti INSIA v Česku a na Slovensku jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Množství poskytovaných služeb a nástrojů dominuje unikátní software YETI, speciálně vyvinutý a denně aktualizovaný pro efektivní práci pojišťovacího a finančního zprostředkovatele. Na českém trhu INSIA působí od roku 1992 a oslavuje tak v letošním roce jubilejních 25 let na trhu. Klientům z řad občanů i podnikatelů a firem zajišťují specialisté v kancelářích INSIA velmi širokou a komplexní nabídku pojištění a hypoték. 

V roce 2011 zahájila  INSIA úzkou spolupráci s americkou společností Marsh, největším světovým pojišťovacím makléřem. V současné době je Marsh většinovým akcionářem společnosti. Díky tomu se INSIA plně zařadila do skupiny Marsh & McLennan Companies a může tak využívat rozsáhlé sítě znalostí a přístupu celé skupiny MMC na mezinárodní pojistné a zajistné trhy a přinášet tak svým klientům unikátní řešení jejich potřeb.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn